Způsoby a ceny doručení

Způsoby a ceny doručení

Tabulka s cenami slouží pro vaši rychlou orientaci. Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů. V případě, že si vyberete nesprávný druh přepravy bude Vás kontaktovat naše obchodní oddělení a bude Vás informovat o nutnosti změny druhu dopravy.

Doprava zdarma

Nechte si svoji objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 3 000 Kč, platbě předem na účet a hmotnosti do 40 kg kurýrní službou Geis (při platbě v hotovosti dobírka 25 Kč). Platba předem na účet ………………………………………číslo účtu ……………….. / …………….. variabilní symbol uvádějte číslo objednávky. Při zaslání platby na účet předem neplatíte doběrečné.

 

Druh dopravy - Cena vč. DPH

Výdejní místo Geis point

- objednávka nad 3 000 Kč zdarma( hmotnost do 15 kg)

 (při platbě v hotovosti dobírka 25 Kč)

- přeprava do 15 kg.....................79,-Kč

 

Geis

  • objednávka nad 3 000 Kč zdarma( hmotnost do 40 kg)

 (při platbě v hotovosti dobírka 25 Kč)

  • přeprava do 5 kg....................88,-Kč
  • přeprava do 10 kg.....................96,-Kč
  • přeprava do 20 kg...................102,-Kč
  • přeprava do 30 kg...................127,-Kč
  • přeprava 30-40 kg.................. 157,-Kč

 

Přesná cena dopravy bude zobrazena při objednávce

Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený. V případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte.

Nepřevezme-li kupující zboží v dohodnuté době porušením své povinnosti, je povinen prodávajícímu zaplatit poplatek za uskladnění za každý den prodlení ve výši 10,- Kč, maximálně však 300,- Kč. Prodávající je oprávněn poté, co kupujícího prokazatelně e-mailem upozorní a poskytne mu novou přiměřenou lhůtu pro převzetí, zboží vhodným způsobem prodat. Náklady na uskladnění a náklady marného dodání zboží z důvodu nedostatku součinnosti na straně kupujícího v nezbytně nutné výši je prodejce oprávněn vůči kupujícímu započíst na výtěžek prodeje.